Sitemap | نقشه ی سایت
دنیای مجازی دارای فرصت های زیادی میباشد که با بهره گیری از ابزار مناسب میتوایند از آن فرصت ها به نفع خود استفاده نمایید.
مجموعه خدمات ما میتواند به شما کمک نماید تا از فرصت های موجود در فضای مجازی بهترین استفاده را ببرید.

طراحی وب سایت

داشتن یک سایت مانند داشتن یک کاتالوگ است اما با مزایای فراوان دیگر.
یک کاتالوگ می تواند شامل تصاویر و متون باشد اما یک سایت میتواند از تصاویر، متون، فیلم و صوت و یا انیمیشن نیز بهره بگیرد بنابر این امکان اطلاع رسانی جامع با محتوایی جذاب تر را می دهد.
برای طراحی، چاپ و انتشار هر نسخه از کاتالوگ نیاز به هزینه است اما برای یک سایت فقط کافیست هزینه ای بسیار پایین برای طراحی و نگهداری آن پرداخت شود و بعد از آن در طول سایت هزاران و یا میلیونها کاربر می توانند بارها و بارها از آن بازدید کنند.
پیشنهاد ما طراحی وب سایت برنامه نویسی شده با php و با استفاده از تکنولوژی jquery , html5 , css3 میباشد.
[ php , html5 , css3 , jquery , smarty , mysql ]

 
مشاوره , طراحی , اجرا و ارائه راهکارهای تجارت پیام کوتاه , تجهیز سایت اینترنتی متقاضی به سرویس های دریافت و ارسال پیام کوتاه از طریق وب و اینترنت , امکان برقراری ارتباط دوسویه وب و پیام کوتاه و سرویس دهی از طریق موبایل به دارندگان تلفن همراه , به روزرسانی اطلاعات سایت (مدیریت , درخواست سفارش و ...) از طریق پیام کوتاه و ارائه اطلاعات مربوط به آخرین رویدادهای سایت و .....

[ sms , پیام, پیامک, پیام کوتاه, نمایندگی, کدپستی , bts , ایرانسل , همراه اول , موبایل , جنسیت , منطقه ای , دائمی , اعتباری]

ارائه ی پنل پیام کوتاه


 

دیگر خدمات
قابل ارائه
به مشتریان

ثبت دامین

برنامه نویسی اندروید

میزبانی وب سایت